Знайдіть відстань від точки м(-2 -3) до осі ординат​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуйков Егор.

Відповідь:

√13

Покрокове пояснення:

можна легко це зробити графічно, а можна і алгебраічно. Графіччно це буде діагональ прямокутника у якого одна сторона дорівнює -2 а друга -3

Алгебраічно буде так: знайдемо вектор від точки А до точки О , точка О(0;0)    АО=(0-(-2)); 0-(-3))  АО(2;3)   ║ АО║=√2²+3²=√13