З одного пункту в протилежних напрямках одночасно виїхали два автомобіля . Швидкість одного з

автомобілів дорівнює 50 км / год ,а швидкість другого на 10% менша від швидкості першого . якою буде відстань між ними через 2 години

Ответы на вопрос

Отвечает Реуцкий Олег.

Ответ:

190км/год

Пошаговое объяснение:

1. 50•0,1=5 (км/год)- разность между скоростями

2. 50-5=45 (км/год)- 2 автомобиль

3.(50+45)•2=190 (км)- будет между ими спустя 2 часа