Порівняй числа a і b якщо a-b= -2


Ответы на вопрос

Отвечает Танана Саша.

Відповідь:

Спочатку потрібно перенести невідому в праву частину та змінити її знак|-b|

a-b=-2

a=-2+b

А тепер використати переміщувальний, щоб змінити порядок членів|-2+b|

a=-2+b

a=b-2

Рішення

а=b-2