—(р+3)+(в—2)—(а—р) потрібно спростити вираз, поможіть нічого непонімаю!


Ответы на вопрос

Отвечает Сащенко Софи.

Ответ:

b -5 -a

Пошаговое объяснение:

-(p+3)+(b-2)-(a-p) = -p -3 +b -2 -a +p = b -5 -a