Знайдіть ділене якщо дільник дорівнює 9/16 а частка 8 8/9


Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.

Дільник - 9/16
Частка - 8 8/9

Ділене - Частка х Дільник

Ділене= 9/16 х 80/9= 9 скорочуєтсья, отримуємо 80/16= 5