Частку чисел 12 і 4 збільш у 4 рази. знайди дільник, якщо ділене 20 , частка 4.знайди частку. якщо

ділене 24, дільник 4.частку чисел 32 і 4 зменш на 4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Карина.
Частку чисел 12 і 4 збільш у 4 рази. 
12/4=3
3*4=12

знайди дільник, якщо ділене 20 , частка 4.
20/х=4
х=20/4=5

знайди частку. якщо ділене 24, дільник 4.
24/4=6

частку чисел 32 і 4 зменш на 4 .
32/4=8
8-4=4