20 До зоопарку прийшли 52 відвідувачі. 25 з них хо- дили окремо, а решта розділилися на з одна-

кові групи. Скільки відвідувачів було в кожній групі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ёжиков Валера.
1) 52-25= 27 ( сколько человек не пошли отдельнно)
2) 27:3=9 ( по сколько человек в группе)
Ответ: 9 человек в каждой группе
Отвечает Юрійчук Соломія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

52-25=27(людей)ходили групами

27÷3=9 (людей) в одній групі.