4) Головку сиру масою 9 кг поділили на 16 рівних ку- сочків, а головку масою 13 кг на 20 рівних

кусочків. Кусочок якої головки сиру, першої чи другої, ви пора- дите з'їсти Мишкові, який дуже його полюбляє?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семеренко Виктория.

13кг Я раджу Мишкові, бо 13/20=52/80, а 9/16=45/80