У перукарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру На це пішла 1/3 частина всього сиру що

був у пекарні На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру Скільки кілограьів сиру залишилося в пекарні

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Степан.
1) 24 * 3 = 72 (кг) - було всього сиру
2) 24 + 36 = 60 (кг) - сиру витратили всього 
3) 72 - 60 = 12 (кг) - сиру залишилось.

Відповідь: 12 кг сиру залишилось в пекарні.