У пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру. На це пішла 1/3 всього сиру, що був у

пекарні.На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру. скільки кг сиру залишилося в пекарні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожеко Вова.

було-?                          \ ----------------\         

витратили-24 кг на ватрушки=1\3-----\

  36 кг на паски

залишилось-?кг            

 1)24*3=72(кг)-було                                        

2)24+36=60(кг)-витратили

3)72-60=12(кг)

Відповідь:залишилось 12 кг сиру.