Задача Із двух станцій відстань між якими 600км одночасно назустріч один одному виїхали два поїзди.

Один їхав із середньою швидкістю 75км/год а інший-65 км/год. Яка відстань буде між ними через 4 год

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганков Леша.

Ответ:

75+65=140×4=560+600=1160(км) відстань яка буде між ними через 5 годин

Пошаговое объяснение:

можно лучший ответ