Маса чотирьох цвяхів і шести шурупів становить 0,7 г, а трьох цвяхів і п'яти шурупів - 0,55 г. Яка

маса одного цвяха?

Ответы на вопрос

Отвечает Зундо Артем.

Ответ:

0,1

Пошаговое объяснение:

Позначимо цвях як Ц , а шурупи  як Ш , тоді

4Ц + 6Ш = 0,7 г

3Ц + 5Ш = 0,55 г

віднімемо від першого рівняння друге :

1Ц + 1Ш = 0,15 г

тоді один цвях має масу

1Ц = 0,15 г - 1Ш

підставимо це значення у перший вираз 4Ц + 6Ш = 0,7 г  :

4(0,15 г - 1Ш) + 6Ш = 0,7 г

0,6 г - 4Ш + 6Ш = 0,7 г

2Ш = 0,7 г - 0,6 г

2Ш = 0,1 г

Ш = 0,1 г : 2 = 0,05 г маса одного шурупу , отже маса одного цвяха буде

1Ц = 0,15 г - 1Ш = 0,15 г - 0,05 г = 0,1 г