2. Розв'яжи задачу. Маса трьох цвяхів і двох шурупів становить 0,4 г, а п'яти цвяхів і трьох

шурупів - 0,65 г. Яка маса одного цвяха? -срочно Не РІВНЯННЯМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Пошаговое объяснение:

Масса 1 гвоздя = х г

Масса 1 шурупа = у г

3х + 2у = 0,4 | * -1,5

5х + 3у = 0,65

-4,5х - 3у = -0,6

5х + 3у = 0,65

0,5х = 0,05

5х + 3у = 0,65

1)

0,5х = 0,05

х = 0,05 : 5

х = 0,1

2)

5х + 3у = 0,65

5 * 0,1 + 3у = 0,65

0,5 + 3у = 0,65

3у = 0,65 - 0,5

3у = 0,15

у = 0,15 : 3

у = 0,05

Масса 1 гвоздя = (х) = 0,1 г

Масса 1 шурупа = (у) = 0,05 г