Маса трьох цвяхів і двох шурупів становить 0,4г а п'яти цвяхів і трьох шурупів-0,65г Яка маса

одного цвяха?

Ответы на вопрос

Отвечает Кизина Саша.

Відповідь:

3ц+2ш=0,4г

5ц+3ш=0,65г

Розв'язання

8ц+5ш=1,05г

16ц+10ш=2,1г

15ц+10ш=2г

2,1-2=0,1г

Відповідь:вага цвяха 0,1г.

Покрокове пояснення:

додамо усі данні й отримаємо:

8ц+5ш=1,05г

помножимно результат на 2, щоб можна було виконати наступні дії:

16ц+10ш=2,1г

далі нам потрібно зрівняти кількість шурупів з цих рівностей: 16ц+10ш=2,1г та 3ц+2ш=0,4г, для цього рівність "3ц+2ш=0,4г" помножимо на 5 і отримаємо:

15ц+10ш=2г

16ц+10ш=2,1г

для того щоб дізнатися вагу цвяха потрібно:

2,1-2=0,1г

Відповідь:вага цвяха 0,1г.

Отвечает Харитоненко Павел.

Ответ:

масса одного гвоздя составляет 0,1 грамма

Пошаговое объяснение:

Пусть масса гвоздя равна х г,

а масса шурупа равна у г.

Тогда согласно условию задачи мы можем составить систему уравнений.

\displaystyle \left \{ {{3x+2y=0,4} \atop {5x+3y = 0,65}} \right.

Умножим первое уравнение на (-1,5) и сложим со вторым

\displaystyle \left \{ {{-4,5x-3y=-0.6} \atop {5x+3y = 0,65 \hfill}} \right.\\\\\\0,5x = 0,05\\\\x=0,05 :0,5\\\\x=0,1

Таким образом, масса одного гвоздя составляет 0,1 грамма

#SPJ1