Володимир зловив 24 карасі, що становить 3/4 всього вилову.Скільки всього зловив риб Володимир?​


Ответы на вопрос

Отвечает Земляникин Кирилл.

Ответ:

Всього зловив 32 Риби Володимир.

Пошаговое объяснение:

(24:3) × 4 = 8 × 4 = 32(р.) - усього зловив;