Тарас богдан і олесь зловив 256 окунів тарас зловив у 3 рази більше ніж богдан але олесь стільки

скільки тарас і богдана разом скільки окунів зловив найкращій рибалка

Ответы на вопрос

Отвечает Жданов Кирилл.
Нехай богдан буде х,тарас 3х,олесь 3х+х.Відомо що разом вони зловили 256 окунів.Складаємо рівняння:
х+3х+3х+х=256
8х=256
х=32
Отже богдан зловив 32 окунів,а тарас 3*32=96 окунів,а олесь 32+3*32=128 окунів
Відповідь:Олесь виявився найкращим рибалкою,який зловив 128 окунів