. Надійка й Сергійко одночасно вирушили до школи, яка розмі- щена між їхніми будинками, і

зустрілися там через 10 хв ходьби. Сергійко рухався зі швидкістю 66 м/хв, а Надійка - зі швидкістю 55 м/хв. Яка відстань між будинками, де живуть діти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.
Ответ:
1) 55×10 = 550 м - відстань до школи від будинку Надійки
2) 66 × 10 = 660 м - відстань до школи від будинку Сергійка
3) 550 + 660 = 1210 м - відстань між будинками
Пошаговое объяснение: