Легковий автомобіль за 6 год проїхав 480 км, а вантажівка за 4 год - 160 км. У скільки разів

швидкість легкового автомобіля більша, ніж швидкість вантажівки? ДАМ 15 БАЛОВ!! СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лавринович Полина.

Ответ:

на 40км/час скорость легк.автомобиля больше

Пошаговое объяснение:

480÷6=80км/час скорость легк. автомобиля

160÷4=40 км/час скорость вантаживки

80-40=40км/час