Задача Легковий автомобіль за 3 год проїжджає ту саму відстань що вантажний автомобіль за 4 год,

Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо відомо, що швидкість легкового автомобіля на 20 км/год більша,ніж швидкість вантажного Будь ласка роспишіть разом з розвязанням!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шишов Вова.

Ответ:

60 км/ч, 80 км/ч

Пошаговое объяснение:

cкорость грузовика х, а лекгового (х+20) км/ч, согласно условия

3*(х+20)=4х

4х=3х+60

х=60

скорость грузовика 60 км/ч, а легкового автомобиля 60+20=80(км/ч)