Мотоцикл за 3 год проїжджає ту саму відстань, що автомобіль за 2 год. Знайдіть швидкість

автомобіля, якщо відомо, що швидкість автомобіля на 30 км/год більша, ніж швидкість мотоцикла. Вкажіть у відповіді швидкість АВТОМОБІЛЯ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапко Полина.

Нехай швидкість автомобіля -х, тоді швидкість мотоцикла: х-30

Знаючи, що вони проїжджають однакову відстань, складемо рівняння;

3(х-30)=2х

3х-90=2х

3х-2х=90

х=90

Отже, швидкість автомобіля= 90 км/год