Катер рухався 3 год проти течії річки та 4 год за течією Який шлях подолав катер якщо його власна

швидкість 21км/год,а швидкість течії річки 3км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаталова Юлия.

Ответ:

150 км

Пошаговое объяснение:

дізнаємось швидкість за течією

21+3=24 км/год

дізнаємось шлях катера за течією

24×4=96 км

дізнаємось швидкість катера проти течії

21-3=18км/год

дізнаємось шлях прости течії

18×3=54км

дізнаємось всей шлях

54+96=150км