Розв'яжи рівняння та зроби перевірку за алгоритмом. 4•(x – 7) + 2x = 8; Зу + 2 • (у – 8) = 4; =

–(4 – z) = 10 + 2z; -6• (3 – с) + 2с = 9 – с;

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*(х-7)+2х=8

4х-28+2х=8

6х=8+28

6х=36

х=6

Зу + 2 • (у – 8) = 4

3у+2у-16=4

5у=4+16

5у=20

у=4

–(4 – z) = 10 + 2z

-4+z=10+2z

2z-z=-4-10

z=-14

-6• (3 – с) + 2с = 9 – с

-18+6c+2c=9-c

6c+2c+c=9+18

9c=27

c=3