Власна швидкість катера дорівнює 30,5 км/год. Знайдіть швидкість катера за течією річки, якщо його

швидкість проти течії річки становить 28,3 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Петя.

Шукаємо швідкість течії  

v=v₀-v₁=30.5-28.3=2.2 км/год

Шукаємо швидкість катера за течією річки

v₂=v₀+v=30.5+2,2=32,7 км/год