Функцію задано формулою y=5x - 2 знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює 8


Ответы на вопрос

Отвечает Широка Олена.

Ответ:

у=5х-2

х=8

у=5*8-2=40-2=38

у=38