Знайди суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії, якщо перший член дорівнює -8, а другий

-6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Букатина Виктория.
S=300
S=((a1+d(n-1))/2)n
a2=a1+d
d=a2-a1
d=-6-(-8)=2
S=(-8+2*19)*20/2=(38-8)*10=300