Спрости вираз -3(a-1,2)+3(2a-0,4) та знайди його значення, якщо a=0,2 Розв'яжіть рівняння 4(x +

2) - (x - 2) = 13

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

-3(a-1,2)+3(2a-0,4)=-3а+3,6+6а-1,2=3а+2,4

Если а=0,2 , то 3*0,2+2,4=0,6+2,4=3

---

4(x+2)-(x-2)=13

4х+8-х+2=13

4х-х=13-8-2

3х=3 | : 3

х=1

Ответ: х=1

ПРОВЕРКА

4*(1+2)-(1-2)=13

13=13

Отвечает Климчук Георгий.

думаю що правильно, але я не впевнена