Знайдіть суму чотирьох перших членів геометричної прогресії (bn ), якщо b1 =784, q=1/2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ:

1470

Пошаговое объяснение:

Sn=\frac{b1(q^{n} -1)}{q-1} \\b1=784; q=\frac{1}{2} \\S4=\frac{784(\frac{1}{2^{4}} -1)}{\frac{1}{2} -1} = 1470