Для 212 офісів замовили по 25 упаковок, у яких по 6 шт. енергозберігаючих лампочок. Скільки всього

лампочок замовили? ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ ЗДЕЛАТЬ ИЛИ У МЕНЯ ТЕЛЕФОН ЗАБЕРУТ А Я НЕ ПОНИМАЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Артём.

Ответ:

31800

Пошаговое объяснение:

1) 25*6=150 — лампочок у 25 упаковках

2)150*212=31800 — всього лампочок

Отвечает Семенова Мария.

Відповідь:

31 800 лампочок

Покрокове пояснення:

Даний:

Всього офісів - 212 штук

Замовили упаковок - 25 штук в кожен офіс

В 1 упаковці - 6 штук лампочок

Знайти:

Скільки всього лампочок замовили - ? штука

Рішення:

1) 25 · 6 = 150 (лампочок) - в 25 упаковках

2) 212 · 150 = 31 800 (лампочок) - всього для 212 офісів

Відповідь:

31 800 лампочок