Для функції f(x)=x^3 знайдіть первісну , графік якої проходить через точку M(2;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Костин Анатолий.

Для функції f(x)=x^3 знайдіть первісну , графік якої проходить через точку M(2;1)

F(x)=x^4 /4 +C,

1 = 2^4 /4 +C

C=-3,

Відповідь: F(x)=x^4 /4 -3

Ми переможемо!