З одного міста в протилежних напрямках вирушили одночасно два автомобілі швидкість одного з них

=61.5км/год швидкість другого=на 7,8км/год більша. Яка відстань буде між ними через 3,2год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Валера.

Ответ:

418,56 км

Пошаговое объяснение:

61,5*3,2=196,8км сколько проедет 1 машина

61,5+7,8=69,3км/год скорость 2 машины

69,3*3,2=221,76км сколько проедет 2 машина

221,76+196,8=418,56км и какое расстояние между ними