З одного міста в протилежних напрямках одночасно вирушили два автомобілі. Швидкість одного з них

дорівнює 61,5 км/год, а швидкість другого - на 7,8 км/год більша. Яка відстань буде між ними через 3,2 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Гопак Володя.

Ответ:

расстояние 418,56 км

Пошаговое объяснение:

1)61,5+7,8= 69,3 км/ч -скорость второго автомобиля

2)61,5 +69,3= 130,8 км/ч -скорость удаления автомобилей

3) 130,8 *3,2=418,56 км- это расстояние будет между ними