Запиши звичайний дріб у вигляди десяткового і виконай ділення 6,4:на дви п'ятих


Ответы на вопрос

Отвечает Росляков Тимофей.
Ответ:
16.
Пошаговое объяснение:
1) 2/5 = (2•2)/(5•2) = 4/10 = 0,4.
2) 6,4 : 2/5 = 6,4 : 0,4 = 64 : 4 = 16.