Петрик купив 5 тістечок і отримав 3,2 грн здачі. Для покупки 9 тістечок йому не вистачило 2,4 грн .

Скільки коштує 1 тістечко ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9х-2,4=5х+3,2

9х-5х=3,2+2,4

4х=5.6

х=5,6÷4

х=1,4 грн стоит 1 пироженое

5×1,4+3,2=9×1,4-2,4

10,2=10,2