Петрик купив 5 тістечок і отримав 3,2 грн. здачі. Для покупки 9 тістечок йому не вистачило 2,4 грн.

Скільки коштує одне тістечко?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Степан.
9-5=4
3,2+2,4=5,6
4т=5,6грн
1т=5,6/4=1,4