Площа кімнати s=18м2,одна сторона=3,6м.знайди довжину плінтуса Р-?


Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Ислам.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S=18м²

Друга сторона кімнати є 18÷3,6=5м

тому довжина плінтуса кімнати дорівнює Р=2×(3.6+5)=2×8.6=17.2 м