Очисти площу бічної та повної поверхні циліндра висота якого 1/3-я сантиметрів Радіус основи 1/4-а

сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Kaumova Liana.

Ответ:

Площадь боковой поверхности: Sб=C·h=2πR·h=2π·5·3=30π см² - это ответ.

Пошаговое объяснение: