Будинок має 15 поверхів. У скільки разів вище треба підійматися на 15 поверх, ніж на 3? (Підйом

починається з 1 поверха) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Даня.

Відповідь:

у 5 разів

Покрокове пояснення:

15:3=5

Отвечает Деркач Никита.

Ответ:

1) 15 – 1 = 14 (проміжків)

2) 3 – 1 = 2 (проміжки)

3) 14 : 2 = 7 (р.)

Відповідь: у 7 разів вище.