Менша сторона прямокутника має 48 см. Вона менша від більшої сторони у 3 рази. Яка площа і який

периметр цього прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ: 1-48, 2- 48*3=144

Р= (48*2) + (144*2) = 96 + 288 = 384 см

S= 48*144 =  6912 см 2

Пошаговое объяснение: выше