Розв'яжіть приклад (a + 30,6), якщо а=23,4 *9,7626,46649,4​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

відповідь:64

Пошаговое объяснение:

(а+30,6), якщо а=23,4

1.30,6+23,4=64

30+23=63

0,6+0,4=1,0

63+1,0=64

все надіюсь зрозуміло ія тобі допомогла