Формула знаходження Довжени за допомогою Площі СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Вадим.

Відповідь:

d=S/a

Покрокове пояснення:

S=a*d

а ширина

d довжина

звідси випливає що

d=S/a