Дві групи лижників одночасно вишли з турбази в протилежних напрямках. Одна група рухалася із

швидкістю 11 км/год а інша із швидкістю 12 км/год. Яка відстань буде між групами через 3 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Марьяна.

Ответ:

69 км

Пошаговое объяснение:

1) 11*3=33км- пройдено лижниками перщої групи за 3 години

2) 12*3=36 км -пройдено лижниками другою групі за 3 години

3) 33+36=69 км-відстань між групами через 3 години