швидкість катера за течією річки дорівнює 32,5 км/год, а власна швидкість катера 29, "5км/" год

знайдіть швидкість течії річки та швидкість катера проти течії. Потрібно терміново

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

26,5 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 32,5 - 29,5 = 3 (км/ч) - скорость течения реки

2) 29,5 - 3 = 26,5 (км/ч) - скорость катера против течения реки