Знайдіть суму коренів рівняння 5(10-4х)=50 і -3(2-х)=-9.


Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Айна.

Відповідь:

1)x=0

2)x=-1

Покрокове пояснення:

1) 5(10-4х)=50

10-4x=10

-4x=0

x=0:(-4)

x=0

2) -3(2-х)=-9

2-x=3

-x=3-2

-x=1

x=-1