Петро купив 24 зошити, причому зошитів у лінійку він купив в 5 разів більше, ніж у клітинку.

Скільки зошитів кожного виду купив Петро? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнаренко Александр.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай х зошитів у клітинку , тоді 5х - у лінійку.

Рівняння

х+5х=24

6х=24

х=4(з) у клітинку,

5×4=20(з) у лінійку.