Три цехи виготовили 256 приладів. Другий цех виготовив у 4 рази більше, ніж перший, а третій – на

28 приладів більше, ніж перший. Скільки приладів виготовив кожний цех?

Ответы на вопрос

Отвечает Упыр Ульяна.

Ответ:

38-перший цех

152-другий цех

66-третій цех

Пошаговое объяснение:

Нехай x приладів-виготовив I цех, тоді II цех-4х приладів, тоді III цех-х+28 приладів. Маємо рівняння:

х+4х+х+28=256

6х+28=256

6х=256-28

6х=228

х=38- I цех; 38•4=152- II цех; 38+28=66- III цех

Отвечает Поплавская Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение: