Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см основа на 3 см менша знайти периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Максим.

Пошаговое объяснение:

Р = 8+8+(8-3)= 8+8+5= 21 см