Знайти невідомий член пропорції х/21=9/14​


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Назар.

Ответ:

Х=13,5

Пошаговое объяснение:

х/21=9/14

14*х=21*9

14*х=189

Х=189:14

Х=13,5

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

Привіт, відповідь на фото ❤️.