Помогите плиз все бали дам Розв’язати рівняння: 1,8 : 1,2 = 7,2 : х Розв’язати рівняння: х : 2,7

= 5,1 : 0,9. Скласти всі можливі пропорції з таких чисел: 16;6;8;12. Знайти невідомий член пропорції: 2,8 : x = 1 2/3 : 2 6/7

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Анастасія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). x=(1.2×7.2)/1.8; x=4.8

2). x=(2.7×5.1)/0.9; x=15.3

3).16/8=12/6

4). x=(5/3:20/7)/(28/10);

x=7/12×10/28; x=5/24