Серед поданих дробів виберіть неправельні дроби з наменником 9 в яких можна виділити цілусчастину

що дорівнює 2 25/9,17/9,27/9,18/9,22/9

Ответы на вопрос

Отвечает Бахшиев Артем.

Ответ:

25/9=2 7/9!!!

17/9=1 8/9

27/9=3

18/9=2!!!

22/9=2 4/9!!!