4. У 3-х баках 900 л води. У другому - на 90 л більше, ніж у першому, а в третьому - на 60 л

більше, ніж у другому. Скільки літрів води у кожному баку?

Ответы на вопрос

Отвечает Калмыков Иван.

1) 900+90=990(Л) в другому баку

2)990+60=1050(л) в третьому

Відповідь: у першому 900 літрів, в другому 990 л, в третьому 1050